1. Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w katedrze odmówimy uroczyście Koronkę do Miłosierdzia Bożego – będzie transmitowana
  2. Dzisiaj Msze św. jak w każdą  niedzielę: w katedrze o g. 8.oo,10.oo 12.15, 19.3o i 20.3o oraz w kościele św. Małgorzaty o g.9.oo i 11.oo – msze św. transmitowane – szczegóły na stronie internetowej parafii katedralnej : www.katedra.archpoznan.pl
  3. od poniedziałku w kościołach może być obecna jedna osoba na 15 m kwadratowych. W związku z tym informujemy, że podczas nabożeństw w kościele św. Małgorzaty może być na każdej mszy św. 28 osób, a w katedrze 114 osób. To bardzo duża zmiana – którą możemy wykorzystać trzymając się zasad związanych z przepisami oraz obowiązkiem używania maseczek również podczas Mszy św. oraz odległości dwóch metrów od siebie (maseczki zdejmujemy tylko na moment komunii św.)
  4. W poniedziałek, dnia 20 kwietnia 2020 roku, przypada 18. rocznica ingresu do poznańskiej katedry Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Wspólnie módlmy się prosząc Boga o błogosławieństwo dla naszego Pasterza, aby odczytując wolę Bożą prowadził Kościół w naszej ojczyźnie i archidiecezji.
  5. Okazja do spowiedzi św. wielkanocnej codziennie od g. 17.oo do 18.oo w katedrze –
  6. Różaniec w katedrze w ciągu tygodnia o g.20,3o.oo
  7. Kto chciałby zamówić intencję mszalną – może to uczynić drogą mailową
  8. Pragniemy serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy wspierają naszą parafię – wpłacając ofiary pieniężne na konto parafialne – Bóg zapłać.