1. Dzisiaj swoją ofiarą wspomagamy Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie
  2. Roraty codziennie w katedrze o g.6.3o poprzedzone śpiewem Godzinek ku czci N.M.P o g.6.15 . – zapraszamy wszystkich, którzy tylko mogą i chcą ofiarować swój czas na modlitwę i rozpalenie swojej miłości do Chrystusa i Maryi – w oczekiwaniu na Boże Narodzenie i Peregrynację – zapraszamy również młodzież i dzieci
  3. W środę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M. Panny – msze św. w katedrze o g. 6.3o,8.oo i 19.oo oraz w kościele św. Małgorzaty o g. 8.3o.
  4. W środę odbędzie się Procesja Światła , która wyruszy o g.18.oo –  z kościoła św. Małgorzaty przez Most Biskupa Jordana do Figury Matki Bożej przed katedrą – z modlitwą, śpiewem i światłem – przejdziemy tę drogę , by uczcić Matkę Bożą Niepokalaną Maryję – do której Nawiedzenia się przygotowujemy.
  5. W czwartek o g.18.oo msza św. z nabożeństwem do św. Szarbela
  6. W piątek o g.18.oo spotkanie dla kandydatów do bierzmowania
  7. W sobotę w kościele św. Małgorzaty o g.17.oo Nieszpory
  8. W przyszłą niedzielę g 16.3o odbędzie się kolejna edycja Verba Sacra . Księgę Mądrości czytać będzie Halina Łabonarska
  9. W sobotę 11 grudnia w kościele p.w. Nawiedzenia N.M.P. odbędzie się Koncert Kolęd z Małą Armią Janosika o g.17.oo –
  10. Przygotowując się do Nawiedzenia Matki Bożej już dzisiaj pomyślmy jak ozdobimy nasze domy, mieszkania, balkony – 
  11. W kruchcie kościoła rozprowadzany jest Przewodnik katolickie i pamiątki z katedry. Od dzisiaj rozprowadzamy świece Caritas : Wigilijne Dzieło Pomocy dzieciom oraz opłatki wigilijne oraz nowy numer miesięcznika „Tota TUA”