1. W środę rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością św. Józefa – w kościele św. Małgorzaty o g. 8.3o
  2. W środę w kościele św. Małgorzaty o g.18.oo msza św. z adoracją N. Sakramentu, z okazją do spowiedzi św. oraz możliwością przyjęcia sakramentu chorych. Modlimy się o rychłe ustanie pandemii korona wirusa oraz za umierających bez sakramentów świętych, a także o nawrócenie dla wszystkich oddalonych od Boga. W sposób szczególny modlić się będziemy przez pośrednictwo św. Józefa opiekuna świętej Rodziny i Chrystusowego Kościoła .
  3. W czwartek o g.18.oo w kościele św. Małgorzaty Msza św. z adoracją N. Sakramentu i nabożeństwo do św. Szarbela
  4. W tym tygodniu odwiedzimy chorych ze spowiedzią i komunią św. wielkanocną – w czwartek o g.16.oo na Zagórzu i Śródce oraz w piątek o g.9.3o na Zawadach i Chlebowej  
  5. W piątek Droga Krzyżowa w kościele św. Małgorzaty o g.17.3o oraz w katedrze o g.19.oo. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych
  6. Rekolekcje wielkopostne w naszej katedralnej wspólnocie rozpoczną się w V niedzielę Wielgiego Postu – to jest 21 marca.
  7. Prosimy rodziców, aby przy współpracy z katechetami pomogli dzieciom i młodzieży dobrze przygotować się do świąt wielkanocnych: – Eucharystia, nabożeństwa pasyjne oraz proponowane rekolekcje online oraz spowiedź św.