1. Dzisiaj wychodząc z kościoła wspieramy potrzebujących. Każdego miesiąca nasza wspólnota wspomaga jedną syryjską rodzinę. Ponadto przygotowaliśmy świąteczne wsparcie na święta dla kilkunastu osób starszych.    
  2. Dzisiaj o g.16.oo w katedrze Gorzkie Żale. Bóg zapłać za składaną daninę diecezjalną     
  3. Trwa Nowenna przed Uroczystością św. Józefa – w kościele św. Małgorzaty o g. 8.3o
  4. W środę w kościele św. Małgorzaty o g.18.oo msza św. z adoracją N. Sakramentu, z okazją do spowiedzi św. oraz możliwością przyjęcia sakramentu chorych. Modlimy się o rychłe ustanie pandemii korona wirusa oraz za umierających bez sakramentów świętych, a także o nawrócenie dla wszystkich oddalonych od Boga. W sposób szczególny modlić się będziemy przez pośrednictwo św. Józefa opiekuna świętej Rodziny i Chrystusowego Kościoła.
  5. W piątek przypada Uroczystość Świętego Józefa – Oblubieńca N.M. Panny oraz Opiekuna Kościoła – msze św. w katedrze o g.8.oo i 18.oo oraz w kościele św. Małgorzaty o g. 8,3o i 18.oo. – proszę przy wyjściu z kościoła zabrać namiar internetowy, na rozważania o św. Józefie – jako nasze przygotowanie do Uroczystości św. Józefa i także jako przygotowanie do naszych katedralnych rekolekcji które rozpoczną się za tydzień.   Ojcowskie serce. Biskup Ważny. Jutube ( wpisać w GOOGLE )
  6. W piątek Droga Krzyżowa w kościele św. Małgorzaty o g.17.3o oraz w katedrze o g.19.oo. Serdecznie zapraszamy
  7. W sobotę o g.11.3o – katecheza dla dzieci klas III w trybie online
  8. W sobotę rozpocznie się „Tydzień modlitw w intencji dzieci nienarodzonych” przed Uroczystością Zwiastowania N. M. Panny