1. Msze św. w katedrze i w kościele św. Małgorzaty jak w każdą niedzielę. Ks. Arcybiskup zachęca nasi dodaje nam odwagi , abyśmy wykorzystywali otwarte drzwi do naszych świątyń, by uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej i świątecznej z zachowaniem przepisów wydanych przez Ministra Zdrowia. Od dzisiaj w katedrze poznańskiej na każdej mszy św. może być 175 osób plus obsługa kościoła i liturgii, a w kościele św. Małgorzaty 45 osób plus obsługa kościoła i liturgii. Rodziców z dziećmi zapraszam na msze św. do katedry w której wystarczy miejsca dla wszystkich. My nie możemy żyć bez Mszy św..  Cała prawdziwie chrześcijańska Europa tęskni za Eucharystią.           
  2. Dzisiaj w sposób uroczysty przeżywamy 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, który urodził się 18 maja 1920 roku w Wadowicach. Z tej okazji ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki o g.13.oo odprawi w katedrze uroczystą Mszę św. dziękczynną za życie św. Jana Pawła II – gościem poznańskich uroczystości będzie Jego Eminencja Kardynał Stanisław Dziwisz z Karkowa,  który podczas tej Mszy św. wygłosi kazanie. Msza św. o g.13.oo będzie transmitowana przez Telewizję Polonia.
  3. Jutro o g.18.oo w TVP1 wyemitowany zostanie koncert ”Santo Subito„ dedykowany św. Janowi Pawłowi II
  4. Dzisiaj majowe nabożeństwo w katedrze o g.18,3o
  5. Majowe nabożeństwa w kościele św. Małgorzaty w dni powszednie o g  17.3o
  6. Różaniec w katedrze w ciągu tygodnia o g.20,3o.oo – z prośbą o ustanie pandemii korona wirusa i szybki powrót do kościoła na Mszę św. wszystkich wiernych oraz wciąż z prośbą o deszcz.
  7. W czwartek o g.18.oo w katedrze – spotkanie dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św.
  8. W sobotę o g.10.oo w katedrze odbędą się świecenia kapłańskie
  9. W sobotę o g.17.oo w katedrze odbędzie się I spowiedź św. dzieci klas III które w czerwcu przystąpią do I Komunii św.    
  10. Spowiedź św. wielkanocna w katedrze codziennie od 17.oo do 18.oo i w piątek przez cały dzień. Przypominamy, że obowiązek spowiedzi św. wielkanocnej trwa do Niedzieli Trójcy Świętej to jest do 7 czerwca
  11. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają materialnie naszą parafię w tym trudnym czasie – wpłacając ofiary na konto parafialne – Bóg zapłać