1. Modlimy się o powrót wszystkich wierzących w Chrystusa do pełnego przeżywania Mszy św. w każdą niedzielę. Wielu wraca przez dobrze przygotowaną i odprawioną spowiedź św. W kościołach zachowujemy wskazania sanitarne. Trwa miesiąc modlitwy o Trzeźwość Narodu – o trzeźwość w rodzinach i w społeczeństwie.
  2. Dzisiaj wychodząc z kościoła składamy ofiary na Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Pragniemy również w ten sposób wesprzeć budowę przez Caritas magazynu żywności  
  3. Trwają rekolekcje przygotowujące nas do beatyfikacji wielkiego Prymasa Tysiąclecia Kard. Stefana Wyszyńskiego – warto z nich skorzystać, można rozpocząć od dzisiaj – są dostępne w interne Wystarczy wpisać hasło: beatyfiakcja33.- i rozpocznij rekolekcje
  4. Dzisiaj na placu przed katedrą w godzinach 9.00 – 14.00 Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia organizuje piknik zdrowotny promujący program „Profilaktyka 40 Plus”. Będzie możliwość wykonania bezpłatnych badań laboratoryjnych, uzyskać kartę EKUZ czy też założyć Internetowe Konto Pacjenta. Będzie można także przyjąć szczepionkę.
  5. Kościół N. M. Panny przed katedrą jest otwarty w soboty i niedzielę od g. 10.oo do 18.oo
  6. Prosimy parkować samochody przy katedrze w miejscach wyraźnie oznakowanych (P -parking) i również korzystać z kościelnego parkingu 100 m od katedry za probostwem przy ul. Dziekańskiej.