1. W przyszłą niedzielę 19 lipca w kościele św. Małgorzaty przeżywać będziemy odpust z okazji wspomnienia Patronki kościoła, św. Małgorzaty. Mszę św. odpustową o g.9.oo odprawi i kazanie wygłosi ks. Przemysław Przybylski. Prosimy dziewczynki do sypania kwiatów. Po mszy św. o g.12.15 ( ok. 13.15 ) w ogrodzie przy probostwie pożegnamy ks. Przemysława Przybylskiego i podziękujemy za ośmioletnią pracę duszpasterską w naszej parafii. ks. Przemysław został mianowany proboszczem w Śnieciskach z dniem 1 sierpnia br.
  2. W przyszłą niedzielę po mszach  św. o g.12.15 i 19.oo odbędzie się święcenie samochodów z okazji święta patronalnego kierowców św. Krzysztofa
  3. Archidiecezja Poznańska prowadzi prace przy budowie parkingu katedralnego (180 metrów od katedry – przy ulicy Dziekańskiej), tak aby wszyscy wierni przybywający na uroczystości do katedry mogli bezpiecznie swój samochód zaparkować. Zanim parking będzie gotowy korzystajmy z miejsc parkingowych przy katedrze po stronie Kurii oraz po drugiej stronie katedry, a także po obu stronach ul. Biskupa Lubrańskiego i częściowo ul. Ks. Posadzego. Zachęcamy do obejrzenia postępujących prac przy budowie parkingu.